NurToprak Intercooler Radyatör San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında 

    Firmamız 1994 yılında üç kişilik konusunda uzman bir ekip tarafından radyatör tamirhanesi olarak kurulmuştur. 4 yıllık tamirhane deneyiminin ardından 1998 nisan ayında Nurtoprak radyatör imalatına geçerek sektördeki yerini almıştır.

    Kurulduğu günden bu güne kalite standartlarında sürekli kendini geliştirerek daha iyi kaliteli ürün üretmeyi kendine düstur edinen firmamız özkaynakları ile kazancını yeni teknolojilere ve ürün kalitesini arttırmaya yönelik atılımlarda bulunmuştur.

20 yıllık tecrübe ve birikim neticesinde firmamız 30 çeşit Kamyon, Otobüs, Binek araç için 100 e yakın Intercooler, Oilcooler, radyatör, İş Makinaları ve Endüstriyel Makinalar için Yağ soğutucusu çeşitlerinde üretim yapmaktadır.

Hedefimiz ürettiğimiz ürünlerde; Intercooler, Oilcooler, radyatör, soğutucular, otomobil radyatörü, kamyon intercooler, iş makinası yağ soğutucusu, otobüs intercooler, japon araçları için intercooler ve yağ radyatörleri gruplarında kaliteli ürün üretmek ve bunda önce olduğu gibi bundan sonra da daima kendini yenileyen, ülke ekonomisine katkıda bulunan, kazancını yine yatırıma ayıran, daha fazla kişiye istihdam sağlayan bir firma olmaktır.

 

 
Nur Toprak Yağ Soğutucu, Radyatör, Intercooler, Oilcooler
Ana Sayfa       Hızlı Erişim      İletişim